Bisexualita

10. července 2017 v 10:00 | Normal Girl
Výsledek obrázku pro bisexualita

Jak jsem se dopracovala k tomu, že jsem bi? Vlastně už byly náznaky kolem mých 15 let, ale to jsem si nehodlala nikdy připustit. Snažila jsem se sama sebe přesvědčit, že jsem pouze na kluky. Dokonce jsem jednu holku hodně tvrdě uzemnila, když se snažila klukům ve třídě naznačit, že nejsem tak úplně normální. Vadilo mi to a tak jsem s ní hodila o skříně. Měla jsem v tu dobu období, kdy na mě nesměl nikdo šáhnout. Hormony jsou fakt strašná věc.
V průběhu let jsem neměla ani čas si přiznat, že mě přitahují sem tam i holky. Moje střední škola byl zápřah, takže kromě učení jsem na nic neměla čas. Člověk by řekl, že moje střední byla pomalu jako vejška.
A pak jsem byla jen s klukama, protože mě opravdu ani nenapadlo, že by i holky mohly být dobré ke vztahu, sexu a dalším věcem. Přiznala jsem si to až v den, kdy jsem byla na přespávačce u kamarádky doma v momentě, kdy její otec byl na služební cestě. Věděla jsem o ní, že je bi, ale ani ve snu by mě nenapadlo, že spolu skončíme v posteli. Upřímně nemohu říct, že to bylo špatné. Vlastně to bylo úplně nejlepší, co jsem zažila. Takže od té doby si to přiznávám.

Je tu ovšem jeden problém. Moji rodiče se už smířili s tím, že se může zcela jednoduše stát, že se vdám za asiata a jejich vnoučata budou míšenci. Takže je přirozené, že se bojím vyrukovat s tím, že mě přitahují i holky. Rodiče jsou ze staré školy, ani se mnou neprobírali jak sex funguje, nebylo to aní nutné z důvodu, že jsem se všechny tyto věci naučila ve škole o rodinné výchově, opravdu děkuji té učitelce. Ale i tak byly momenty, kdy bych od mamky očekávala nějakou radu. Marně. Myslím si a to zcela oprávněně, že mou orientaci by vzali strašně špatně.
Nehledě na to, že se s tím nehodlám svěřit ani vlastní sestře. Ta má tak prořízlou pusu, že není možné udržet něco pod pokličkou. Abyste rozuměly, mám dvě sestry. Jedna už bydlí se svým amantem a přesně ta mi zvládá dělat ze života peklo. Pro mě bylo jednodušší říct o své orientaci kamarádům, kteří to neodsuzují, sami mají podobné problémy a jsou velmi otevření k různým sexuálním orientacím. Takže o tom asi nikdy rodičům neřeknu. Stejně jako jim neřeknu o existenci tohoto blogu.
A co vy? Máte taky problém říct o své orientaci rodině?

Vaše

Normal Girl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama