Bývalí kluci

8. července 2017 v 21:26 | Normal Girl
Výsledek obrázku pro laundry list

Holky uznejme, že každá máme za sebou několik vztahů a každý z nich za námi nechal jednoho bývalého přítele. Což není tak úplně špatné. Určitě jste s nimi přátelé, pokud ne, tak se ani nestýkáte, já mám bohužel se svými bývalými velký problém. A tím je, že mě bůh ví proč nedokáží vymazat z paměti. Hned vám to vysvětlím.

Asi před rokem jsem se dala dohromady s jedním Vietnamcem, ano nejsem rasista a ne není pravda, že jsou jejich nádobíčka malá. Podstatné je, že jsem se s ním po měsíci a půl rozešla, protože se ke mně choval jako bychom spolu nechodili. Prostě jsem toho měla dost. Abych zamezila tomu, že mě bude jezdit otravovat domů, tak jsem se odstěhovala na půl roku do Liberce, kvůli práci. A tam jsem začala chodit s jiným klukem. Podstatné je, že v lednu jsem přijela do Prahy kvůli nějaké práci a zařizování a ozval se mi bývalý přítel. V tu dobu jsem byla po kopačkách, takže jsem nic nenamítala na to, že se sejdeme a popovídáme si.
Je vám doufám jasné, že u mluvení nezůstalo. V březnu jsem se přestěhovala zpět do Prahy, kvůli nové práci a začali jsme si milenecký vztah, který stále trvá, i když jsem měsíc nedala bývalému to, co každý muž opravdu chce a vyžaduje alespoň jednou týdně. Ovšem důvod, proč mu to odpírám je, že začíná hrát na city a to v naší dohodě nebylo. Na jeho zprávu, že mě má asi rád, jsem mu odepsala, aby si to nejdřív ujasnil a pak se mi ozval. Zatím je už čtvrtý týden ticho a já sázím na to, že se už neozve.

Po kopačkách v Liberci jsem si našla nového kluka, který se mnou trávil čas a bral to všechno přes city, takže jsem od něj nečekala podraz v momentě, kdy to vypadalo, že jsem těhotná. Okamžitě přerušil kontakt a nenamáhal se ani ukázat a říct, sorry babe to není můj problém.
Celkem paradox, že se mi včera večer ozval a omluvil se mi. Začal se zajímat o to, co dělám a tak dál. Pak z něj vypadlo, že by se chtěl se mnou sejít, ale dřív jak v září se k tomu nedostane, protože teď momentálně cestuje po Čechách a pak bude každý den v práci, volno má těsně před svým dalším pokračováním ve studiu na Technické univerzitě v Liberci. Nechápu stejně, jak to jelito vůbec dokáže studovat, když po večerech končí na fotbalovém tréninku nebo v hospodě. Podstatné je, že si jsem jistá, že v to září budu zas stát čelem k situaci, kterou jsem už zažila.

Tak si nejsem tak úplně jistá, jestli je tohle normální, že se bývalí kluci málem přetrhnou, jen aby se mnou zůstali v kontaktu. Ani moji spolužáci ze základky nebo střední se mnou nejsou v kontaktu tak urputně jako moji bejvalí kluci. Tedy... ne všichni. Ten co mi dal kopačky se mi neozval, vlastně hádám, že je to kvůli tomu, že už dvakrát jsem byla málem těhotná a on se snažil vyvarovat toho, že bych mohla fakt otěhotnět. Jeho mínus, že se mnou párkrát spal bez ochrany.

Já už fakt dávám od těch kluků ruce pryč. Zdá se, že poslední dobou vyvíjejí snahu se mnou navázat kontakt jen kvůli pohlavnímu styku. Nevím, jestli vypadám jako husa, nebo všichni předpokládají, že (údajně) hezká holka má v hlavě pouze piliny, ale dost mě uráží skutečnost, že jim jde jen o potěšení ze sexu.
Vezmu si patrně příklad ze seriálu Sex ve městě a nechám ty kluky náhodě, třeba se opravdu pak najde mezi nimi jeden, který bude mít sex jako vedlejší potěšení. I když s dnešními muži si tím nemohu být jistá. Naštěstí mám stále možnost muže plně zavrhnout a věnovat se našemu něžnému pohlaví. Ať žije bisexualita.

Vaše

Normal Girl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama