Chvilky napětí po pohovoru

14. července 2017 v 8:00 | Normal Girl
Tak jsem včera na tom pohovoru skutečně byla. Pohovor k mému překvapení vedl majitel firmy osobně a nesl se v uvolněnějším stylu, než jsem zvyklá. Pan majitel měl zájem nejen o pracovní zkušenosti, ale zajímalo ho i jak se mi na daných pozicích líbilo a nelíbilo, co měly společnosti pro své zaměstnance jako výhodu a podobně. Myslím, že jsme si padli do noty. Ovšem jednoznačně mi nemohl říct, že mě bere všemi deseti, protože jsem šla na pohovor na pozici, která má teprve zniknout po ukončení průzkumu mezi jejich klientelou. V momentě, kdy klientela nebude mít o dané služby zájem, tak se může stát, že to místo pro mě nebude. Nejpozději mi dá vědět prý do 20.7., tak jsem zvědavá.

Abych pravdu řekla, tak by se mi i na dané pozici líbilo. Podle všech těch věcí, které jsme probrali v rámci neformálního pohovoru, jsem mu vycházela jako velmi vhodný kandidát. Zcela proto, že jsem také blogerka. Jestli si myslíte, že působím jen na tomto blogu, tak vás musím vyvést z omylu, působím i jinde a pod jiným uživatelským jménem. A celkem jej to zaujalo. Mám silné podezření, že si pan majitel i přečetl jednu mou práci po mém odchodu. Vyžadoval po mně, abych mu to ukázala. Začínám se bát, že po přečtení určitých prací se pan zaměstnavatel zalekne... Ale co už, chtěl vidět kreativitu.

Jediné, co mi zbývá je doufat, že se nový projekt rozjede na plné obrátky a já budu potřebná, nebo budu po 20.7. opět zasílat tucty životopisů každý den. Držte mi palce.

A co vy, jak dlouho vám trvalo sehnat práci a jak dlouho jste čekali na kladnou odpověď od zaměstnavatele?

Vaše

Normal Girl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama