Míra vtipnosti hraničící se slovním napadáním

17. července 2017 v 8:00 | Normal Girl
Výsledek obrázku pro facebook
Víte, jak jsou na facebooku různé stránky určené třeba pro lidi, kteří hledají práci? Tak občas se na těchto stránkách vyskytují individua, která baví si z lidí dělat srandu, ale kolikrát jim nedochází, že jejich srandičky už nejsou jen srandičkami.
Jednu takovou osobu znám skrze příspěvky. Jde o chlapa, který se cítí dobře, když všechny ve skupině na facebooku označuje za socky a pak k jejich dalšímu slovnímu napadání používá fotografie z jejich facebookových účtů. Říkáte si, že jeho chování by měli řešit administrátoři, ale ti, podle toho, co jsem vysledovala nemají na správu skupiny zrovna čas a když se k nim dostane hlášení na příspěvek, tak jej pan chytrý jen smaže a pár dní seká dobrotu. Bylo by opravdu jednodušší toho cápka odstřihnout od celé skupiny.
Sama jsem si na tohoto vtipálka posvítila a zjistila jsem, že jde o člověka, který se prezentuje jako velké zvíře, ale přitom neumí správně používat photoshopu a je velice divné, že se mu tam bije několik škol, přičemž jedna z těch posledních je střední škola, takže není zcela možné, aby měl již vysokou školu.
S dalším uživatelem této stránky jsme řešili jeho chování v soukromé konverzaci a došli jsme k tomu, že je na čase tohoto idiota odstřihnout od facebooku úplně. Určitě mu přijde vtipné jeden den psát z náplavky a druhý den přidávat příspěvky údajně z Dubaje a pak ani netrefit časový posun. Musela jsem se opravdu smát. A jeho tvrzení, že se zná s tím a oním člověkem mi přijde směšné. Například bývalý ministr financí Andrej Babiš by si o něj ani kolo neopřel, protože kdyby se k takovému individuu hlásil, tak přijde o hromadu voličů mezi nezaměstnanými.
Takže pokud na takového člověka, co tvrdí, že se s Babišem smějí sockám na šlapadle na Vltavě, narazíte, tak vězte, že chce být jen zajímavý a jediné, co můžete udělat je nahlásit jeho příspěvek facebooku ke kontrole, když to správci stránek již nezvládají a nebo konverzaci nafotit a poslat ji k posouzení panu Babišovi, který jeho osobu může zažalovat za špinění dobrého jména osoby politicky činné.

Máte také zkušenosti s takovými lidmi?

Vaše

Normal Girl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama