Pohovor

13. července 2017 v 11:00 | Normal Girl
Výsledek obrázku pro pohovor v kavárně

Od mého posledního pohovoru utekly dva týdny a nikdo se mi neozval. Když jsem se ozvala já, tak mi bylo řečeno, že nejsem vhodnou kandidátkou a tím to haslo. A tak mi nezbylo nic jiného, než opět hledat. Kupodivu mě překvapilo, že na odeslaný životopis mi odpověděli ten samý den, sice v pozdních večerních hodinách, ale to mi bylo v celku jedno. Prostřednictvím emailu jsem se domluvili na termínu pohovoru. K mému překvapení se mi z podpory přiznali, že v Praze ještě nemají kancelářské prostory a tak se bude pohovor konat v jedné pražské kavárně.

Za zkoušku nic nedám a uvidím, jak dopadnu. I tak mám rozeslánu spoustu životopisů, takže i kdyby mi to opět nevyšlo, tak mám možnost, že se mi ozvou jiní. Tedy doufám v to. Doufání je jediná věc, která mi v současnosti zbývá.

Netuším, jestli máte také takové rodiče jako já, ale ti moji hledání práce vidí jako Hurvínek válku. Můj otec pracuje už od návratu z vojny pro jednoho a toho samého zaměstnavatele, což je víc jak 25 let. V tu dobu tu byl ještě komunismus a zaměstnavatelé byli povinni vzít každého. Teď si zaměstnavatelé doslova vybírají zaměstnance podle znalostí, které potřebují a vzhledu, který lahodí jejich oku. To ale nikdo ze starší generace netuší. Myslí si, že naše generace má stejné podmínky k zaměstnání, jako ta jejich. Časy se ale mění a s tím i preference zaměstnavatelů.

Tak mi držte palce u dnešního pohovoru a brzy na shledanou.

Vaše

Normal Girl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama