Přátelé mužského pohlaví

9. července 2017 v 12:12 | Normal Girl
Výsledek obrázku pro boys can't be friends with girls

Znáte to pravidlo, které si vymysleli kluci napříč světem, že ženy nikdy nemohou být jejich kamarádky. Je to čistě proto, že každou sekundu, kdy s námi někam jdou přemýšlí, jak nás dostat do postele. Dříve jsem tohle považovala za nesmysl, ale když se teď dívám zpětně, tak je na čase tohle pravidlo ctít. Čistě proto, že jsem si začala uvědomovat, že moji přátelé s penisem mají problém se mnou někam jít aniž by po pár skleničkách nezačali brát jako dobrý nápad mě přesvědčovat k tomu, abych jela k nim domů a rozdala si to s nimi v posteli.
Moje snaha si najít mladší kamarády opačného pohlaví taky úplně nevyšla v momentě, kdy dosáhli svých osmnáctých narozenin, kdy už našli koule to na mě zkoušet také. Jeden z nich ale přišel na to, že nemá smysl mě balit, protože ho nikdy nebudu vidět jinak než mladšího bratra, kterého bohužel nemám. Kdybych měla, tak doslova šílím, že nemám vlastní pokoj.

Rozhodně nechci tvrdit, že všichni kluci jsou stejní, ale jaká je šance, že narazíte na kluka, kterého nepřitahují ženy a tak se může zcela bez problémů stát vaším kamarádem? Je to hodně nízká šance.
Já narazila na pár kluků, kteří se ke mně chovají přátelsky, ale hádám zcela oprávněně, že je to jen maska, abych jim více důvěřovala. A jak jsem se k tomu dopracovala? V Liberci jsem se hodně vyskytovala na vysokoškolských kolejích, protože můj expřítel tam stále žije. Jeho kamarádi mě měli rádi, protože jsem s nimi chodila tam, kam jejich holky nechodí a bavila se o tématech, které kolem holek obvykle jen proplouvají. Po kopačkách, které mi dal jsem zjistila, že tak polovina jeho přátel by mě chtěla do postele a nikdy to před ním neřekli. A protože většina z nich měla holku, tak jsem jednoho za druhým posílala do hajzlu. Moje odmítnutí je motivovalo k tomu, aby dali holkám kopačky.
První dal kopačky holce někdy ke konci listopadu, nevěděla jsem o tom, řekl mi to pak jeho spolubydlící, který jako jediný usoudil, že není cool snažit se nabalit bývalou jejich kámoše. No a druhý dal kopačky svě holce někdy v lednu. Dost mě to zamrzelo, protože s jeho holkou jsme si rozuměly a jsme kamarádky, ačkoliv ona asi neví, že ten rozchod byl zapříčiněný i mnou. Neshody jim začaly v době, kdy jsem dostala kopačky.
Jediné kopačky, které mě potěšily a staly se kvůli mně byly ty, kdy jsem doslova naplánovala pro dobro toho kluka. Ten kluk se uvrtal do vztahu se zlatokopkou, která ještě k tomu bydlela se mnou na bytě, takže jsem to už nemohla vydržet a všechno mu vysypala. Podle toho, jak se hezky choval jsem usoudila, že si zaslouží holku, která ho nebude oškubávat a zneužívat. Sice je asi teď sám a smutný, ale čas zhojí rány. U něj by se dalo říct, že jsme přátelé, protože mi jako jediný nepsal, jestli bych s ním nezašla na jednu nebo dvě sklenky a pak k němu na pokoj na kolejích. Za to si ho celkem cením. To bude tím, že to doktorksé studium bere opravdu vážně.

Takže přátelství s klukama je v mém případě nemyslitelné. Opravdu mi vadí, že mě berou jako sexuální objekt. A co vy? Máte nějakého nehomosexuálního kamaráda?

Vaše

Normal Girl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | Web | 9. července 2017 v 12:35 | Reagovat

Ahoj, já mám kamaráda - bývalého spolužáka, ale ten je prostě sám o sobě tak zvlástní, že to má s holkama jinak.. není ale gay, je asi jako Sheldon z Teorie velkého třesku :D To je jediný kamarád, se kterým mi přijde, že se dá opravdu v pohodě mluvit o všem a nemusím se bát žádných komplikací tohohle tipu :D

2 crazy-abnormal-life crazy-abnormal-life | 9. července 2017 v 12:52 | Reagovat

[1]: Taky mám takového kamaráda, je to můj kamarád od školky. :D Já ale mluvím o klucích, které znáš z jiného prostředí, než ze školy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama