Proč nehledat známosti přes Badoo

14. července 2017 v 17:00 | Normal Girl
Výsledek obrázku pro badoo png

Asi jste na tom ještě nebyly tak zoufale, abyste musely hledat známost přes různé seznamovací portály. Ale pokud jste se k tomu dopracovali, tak jste jistojistě používaly portály, které nebyly zpoplatněné. A mezi takové v jisté míře patří i BADOO.

Badoo jsem začala používat před dvěmi lety, ne proto, abych hledala muže, se kterým bych mohla randit, ale proto, abych poznávala lidi z celého světa. Badoo má totiž úžasnou vlastnost, můžete na něm měnit polohu, takže není problém si vyhledávat přátele ku příkladu v Tokyu a přitom ani nevytáhnout paty z domova nebo internetové kavárny, záleží, kde se právě nacházíte. Našla jsem spoustu lidí, kteří byli ocohotní si povídat, ale jak je to u mužského pokolení, tak většinou všichni stáli o dirty talk nebo hanbaté fotografie. Takže jsem se badoo na určitý čas vzdala a využívala aplikaci, která mmi zaručovala, že tam žádný úchyl otevřeně nebude nic chtít z důvodů, že je aplikace monitorována kvůli bezpečí studentů, kteří ji hojně využívají.

Ale teď byl opět čas si otevřít badoo. Navrhla mi to kamarádka, že si tam takhle našla už dvě známosti a s jednou už byla i na schůzce. Ne, že bych do badoo vkládala nějaké naděje, ale rozhodla jsem se tu aplikaci zas používat. Neuplynuly ani tři hodiny, co jsem si aplikaci stáhla a už mi chodily zprávy od mužů z celé České republiky. Vesměs šlo o zprávy Jsi sexy. nebo Máš kluka kotě? . Pak tu byly dva, kteří napsali vcelku normálně, ale já neměla chuť se ke klukům nijak družit, takže jsem je vymezila do přátelské zóny a to se jim asi moc nelíbilo.

Každopádně vám radím dobře, abyste na seznamkách vystupovali pod falešnými jmény. Zaprvé když narazíte na stalkera, tak vás nenajde, protože nebude mít ponětí, kdo vlastně jste. Zadruhé, je zcela pochopitelné, když cizímu chlapovi řeknete, že se jmenujete dejme tomu Lenka místo Adély, ale on se za to nemůže zlobit, když se například sejdete jen jednou a nic z toho nebude. Až tak na třetí schůzce by bylo dobré mu s opatrností říct, že kvůli bezpečí jste použily jiné jméno a pokud ten chlap není naprostý idiot, tak to pochopí.

Naprosto miluju chlapy, kteří započnou dopisování otázkou Jak se jmenuješ? místo pozdravu. Jednomu takovému jsem napsala, že jméno je moje věc a říkat mi může tak, jak mě spousta lidí oslovuje. Jaksi si myslel, že má vyhráno, když mi pak začal psát i v tu nejnevhodnější dobu a to ve čtvrt na jednu ráno. V dobu, kdy se mi konečně daří usnout. Nevím, jestli se mě snažil svým zájmem o mou osobu nějak oslnit, ale maximálně ve mě vyvolal chuť opět tu aplikaci smazat a neřešit svůj (ne)sociální život.

Další věc, jak poznat podivné individuum na badoo je, že má na svém profilu minimum informací a jen jednu fotku, kdy je zcela možné, že vyfotil jen svého kamaráda nebo dokonce fotografii stáhnul z internetu. To na mě dokonce zkoušeli kluci s lokací v Jižní Koreji, že si profil zahltili obrázky slavných osobností a mysleli si, že nikomu nepřijde divné, že Kang Sung má badoo, když je už dávno pod pantoflem. Tím chci říct, buďte opatrné dámy. Já sama jsem na badoo narazila na tolik podivných existencí, že je opravdu na místě, abych varovala i další z nás.

A když na to tak přijde, tak stejně nejlepší seznamka je zajít o ovíkendu nebo po práci do hospody na panáka nebo drink a když jste charismatická, tak se seznámíte s někým novým raz dva. Co jsem se vrátil ado Prahy, tak jsem v hospodě potkala už pět chlapů, kteří za něco stáli, ale bohužel byli buď zadaní, nebo mě podezřívali z držení padělaného občanského průkazu. To je tak, když nevypadáte na svůj věk a pijete s policisty. Takže jak by řekla Carrie v seriálu Sex ve městě, páteční večer je čas pro ženy, aby si sehnaly rande na víkend. A je už jen na mužích, jestli to rande bude jen jednorázové a nebo se z toho stane něco víc. Bavte se dámy, dokud to jde.

Vaše

Normal Girl
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MagicMax MagicMax | Web | 14. července 2017 v 17:15 | Reagovat

Baboo je blbost! Souhlasím!

2 Normal Girl Normal Girl | 14. července 2017 v 21:39 | Reagovat

[1]: Jsem ráda, že souhlasíte.

3 R_ R_ | E-mail | 1. října 2017 v 21:55 | Reagovat

Badoo jsem vyzkoušel, napsal jsem pár holkám, ale neodepsali. Nebyl jsem asi nijak atraktivní a okouzlijící, abych jim stál aspoň za odmítavou zprávu. Každopádně, neplatí to je o mužském pohlaví. Najde se tam taky dost holek, který by se daly označit za "podivnou existenci" :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama