Seznamte se....

8. července 2017 v 20:36 | Normal Girl
Ahojky blogeři a náhodní čtenáři,

jsem Normal Girl, která bude na blogu zveřejňovat články o šílenostech života. Občas si budete říkat, jestli to není jen přepsaných pár dílů seriálů Sex ve městě nebo Přátelé.

Abyste věděli, tak je mi 22, žiju u svých rodičů, mám společný pokoj s třináctiletým teenagerem, před kterým je nutné si pomalu zamykat i skříň a v bytě s námi bydlí prarodiče. Ano, bydlíme trochu natěsno, ale co se dá dělat. Momentálně jsem ve stavu nezaměstnaná, ale opravdu se snažím najít si práci. Prozatimně to vypadá tak, že jsem si našla neplacenou stáž v redakci jednoho webového deníku. Jinak chodím z pohovoru na pohovor a jako největší idiot čekám, až se mi ozvou, jestli mě berou nebo ne.

Pokud jde o moje zájmy, tak ani nejsem nějaká speciální odruda ženy. Mám ráda dobré jídlo, dobré pití, ujíždím na sladkém a slaném, poslouchám různé druhy hudby, ráda sleduju výše zmíněné seriály a několik dalších k nim, na sporty mě moc neužije, ale musím se sebou začít něco dělat, protože jsem nějakým záhadným způsobem zvládla přibrat 7 kilo za 3 měsíce.
Volný čas trávím s knihou, píšu krátké příběhy a sem tam nějaký ten dopis. Když vyjdu ven z domu, tak obvykle chodím s přáteli do centra Prahy a povídáme si v kavárnách nebo restauracích, záleží jak se domluvíme. No a nebo se sejdeme u mě doma s lahví lambruska a lahví bílého vína, několika sýry a máme dámskou jízdu. Sem tam se objevím na nějakých akcích, ale záleží hodně na počasí, náladě a peněžních prostředcích, které jsou momentálně nedostatkovým zbožím.

Jsem hodně přátelská a tak je zcela možné, že se tu časem objeví zprávy o tom, že mě navštívili lidé z různých koutů světa a já pak navštívila i je v jejich domovinách. Zatím je cestování jen v projektové fázi. Dokud nebudu vydělávat peníze, tak z cestování nic nebude.

Tolik asi ke mně a teď k vydávání článků. Články budou přibývat podle toho, jak se mi budou dít ty šílené věci. Počítejte minimálně s jedním článkem na týden. Záleží na tom, jak se mi ty absurdity budou dít.

Vaše

Normal Girl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama