Skvělý recept na depresi

15. července 2017 v 9:00 | Normal Girl
Jako každá holka mám svoje dobré a špatné dny. A jsou různé způsoby, jak si je zlepším. První fází jsou seriály jako Přátelé a Dva a půl chlapa nebo Hra o trůny. První dva seriály jsou zábavné a ten poslední přichází na řadu v momentě, kdy mám chuť se podívat na pár umírajících postav. A že jich v té další řadě musí být těch smrtí opravdu hodně.
Druhým způsobem je hromada sladkého. Není divu, že jsem přibrala těch 7 kilo. Ale tak vzhledem k tomu, že jsem poslední dobou začala omezovat sladké a trochu cvičit, tak snad už dál nabírat nebudu. Mé nejoblíbenější depresivní pochutiny jsou horká čokoláda, puding vařený z vody (klidně si to vygooglete) a sušenky, nejlépe máslové s čokoládovou horní vrstvou.
Třetím způsobem je slané, v mém případě jsem odpískala chipsy, krekry a oříšky, takže spíš konzumuju solená slunečnicová semínka. A nebo si prostě udělám domácí chipsy.
Čtvrtým způsobem je alkohol. Ten piju už jen, když potřebuju z depky vyjít pomocí filosofických úvah. Poslední má úvaha skončila poznáním, že na tom v životě špatně nejsem. Potřebovala jsem k tomu pár sklenic lambrusca a pár panáků soju (korejské vodky, nebo jak to prezentovat).
A pátý způsob je vaření. Vždycky uvařím něco, co mi tu náladu zvedne. Třeba posledně jsem udělala vepřové výpečky s bramborovým knedlíkem a špenátem. A na to, že jsem to vařila napoprvé, tak to bylo fakt dobré.

No a pak mám sem tam depresi stylu, že udělám všech pět způsobů a ani jeden mi nepomůže, takže jsem přišla i na šestý způsob. A tím je psaní. V depresi jsem napsala už pár kapitolových povídek na jiném svém blogu a celkem jsem se i divila, jak je možné, že to někdo vůbec četl a kladně ohodnotil. DOkonce se mi i některými částmi povedlo lidi rozbrečet. Tedy netuším, jak se mi to povedlo, protože při zpětném čtení mě to ani trochu nepřinutilo slzet.

Každopádně každý máme svůj způsob, jak se házíme z depky do pohody. Jaké jsou vaše způsoby?

Vaše

Normal Girl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama