Vzpomínáte jak jsem říkala...

18. července 2017 v 10:00 | Normal Girl
..., že jsem svému ex/milenci nedala 4 týdny to, co opravdu chtěl? Tak se stalo něco velmi neočekávatelného. Napsal mi a ptal se co dělám, když jsem mu napsala, že jsem byla u kadeřnice, tak se celý vyděsil, že jsem se nechala ostříhat na krátko a chtěl, abych mu poslala fotku, jenže já jsem strašná lemra pokud jde o focení selfie, přeci jen se fotím tak jednou za měsíc a tu fotku obvykle postnu na svůj instagram, nebo facebook, aby lidi viděli, že fakt ještě žiju. Teď ale zpět k tomu, co se stalo. Ne, že bych mu přímo řekla, aby se přijel na ty vlasy podívat, ale asi to tak vyznělo a v půl dvanácté v noci mi přišla esemeska, že je před mým domem. Říkala jsem si, že si s ním jen promluvím a půjdu zpět domů, abych mohla dokoukat díl Přátel a jít spát, jenže on mi celkově narušil plány tím, co udělal.

Víte, český kluci a většinou kluci obecně se přijdou podívat, pokecaj a vrátí se hned domů, ale on ne, že si sedneme na lavičku a budeme si povídat skoro půl hodiny, takže nestíhal metro a byl líný si zavolat taxi. Já bych mu ho zavolala, kdybych na to taxi měla číslo. Jsem totiž holka, co zná noční dopravu a raději hodinu jede hromadkou, než aby sedla do pražského taxíku. Když to shrnu, taxíkem jsem jela dohromady 11x z toho jsem 10x to taxi neplatila a jednou ano. A ještě to bylo mimo Prahu. Každopádně, co asi tak nadržený chlap dělá s holkou, se kterou se domluvil před několika měsíci na mileneckém vztahu? Vyjel po mně a nijak mu nevadilo mě málem vysvléknout na lavičce u dětského hřiště. Připomeňte mi, že tomu francouzovi, co tam telefonoval na balkóně dlužím kytky za to, že ho vyrušil. Nakonec jsem souhlasila, že může přespat u mě. Samozřejmě, kluk, který s vámi nechodí to vyhodnotí jako povolení k sexu. A protože abstinuji taky celkem poctivě, tak jsem mu ne taky neřekla. Řekněme, že noc byla divoká, ale naštěstí to nikdo neslyšel. Ovšem ráno bylo k popukání.
Víte moji prarodiče jsou zvyklí ráno dost brzy vstávat a babička je zvyklá lízt lidem do pokoje, ačkoliv ví, že spí a jsou zavřené dveře. Takže nahlédla do pokoje. Díky bohu, že byl otočený tak, aby nepoznala, že se mnou byl v posteli kluk. Naopak si myslela, že se sestra v noci objevila doma a přespala. Sice bydlí se svým amantem, ale když se její amant opije a dost festově, tak raději chodí spát jinam. Nevím, jestli je to proto, že by jí sexuálně napadal v opilosti, nebo prostě chrápe až se okna třesou. Raději jsem babičku u téhle možnosti nechala a jen, co se vrátila máma z chalupy, tak jsem se jí přiznala, že jsem měla přes noc společnost a babička si myslí, že tu byla ségra.
Tak babička odešla a on celý vyplašený na mě koukal, ale pak to vyhodnotil, jako že se nic neděje a dali jsme si ranní sex, po kterém se oblékl a poprosil mě, jestli bych mu zavolala taxi. Chytráček totiž ví sice kde bydlím, ale adresu z hlavy nedá. Navíc jak už jsem se zmiňovala, je to Vietnamec, takže by mu asi na dispečinku moc nerozuměli.
Ten samý den večer mi psal s obavou, že to babička ví. Tak jsem mu vysvětlila, že si myslela, že se mnou v pokoji spí sestra a tak se nemusí bát. Taky jsem mu řekla, že bych byla asi na tom hůř než on, protože moje babička je mi schopná dávat kázání z bible. Smůla, že bydlím s protestantkou. Na to mi napsal, že si můžu bibli přečíst, když jsem doma a mám čas. Musela jsem mu s lítostí oznámit, že nic takového číst znovu nebudu, protože jsem konvertovala k buddhismu.

Víte, on má vždycky problém se setkat tváří v tvář s kýmkoliv z mé rodiny. On si uvědomuje, že milenecký vztah je něco, co by se nemělo, ale chce to, protože bez tohohle podivného vztahu by musel být zas v celibátu dokud mu matka z Vietnamu nenapíše, že pro něj našla výhodnou partii. Já ho upřímně z jedné strany chápu, ale z té druhé mi přijde docela vtipné, jak se snaží vyhnout kontaktu s mou rodinou osobně, ale je ochotný všem v mé rodině skrze mě přát k narozeninám. A už jsem mu jasně říkala, že za něj přát k narozeninám nebudu, protože ho nikdo z mé rodiny nezná, jelikož spolu nechodíme. Nevím, jestli se bojí, že jednou vrazí do mého otce a ten mu s velkou radostí jednu ubalí nebo prostě nechce poznat rodinu, aby se na mě nezačal vázat.

Mimochodem můj otec o mém mileneckém poměru ví. Jediné, co ho zajímalo bylo, jestli je ten chlap alespoň svobodný a posledně nepřímo narážel na to, že bych si na něj měla pořídit bičík. (Tak vtipně to pronesl po tom, co se podíval na film Padesát odstínů.) Na to jsem svému otci opáčila, že na to nejsme a hrát si na Padesát odstínů fakt nehodláme.
Takže si v závěru myslím, že můj ex/milenec se vůbec střetu s mou rodinou nemusí bát. Tedy pokud jde o prarodiče, tak možná trochu jo.... Ale dokud nebydlím ve svém, tak je vysoká pravděpodobnost, že na ně jednou narazí v momentě, kdy to ani jeden z nich nebude čekat. A mě budou čekat kázání.

Nebo bych náš milenecký vztah mohla už naprosto ukončit a začít žít normální milostný život, který nebude založen jen na tělesných potřebách.

Co myslíte? Mám si milence ponechat a nebo ho pustit k vodě a sehnat si někoho, kdo si mě bude vážit?

Vaše

Normal Girl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama