Srpen 2017

Konečně?!

13. srpna 2017 v 12:08 | Normal Girl
Moji drazí příznivci na blogu. Konečně jsem si našla práci. Sice mě to stálo dát na největšího blba na vesnici, kam jezdím, ale díky němu mám práci na obecním úřadě. Vesnice je to opravdu malinkatá. Všichni tu všechny znají a mě si tu pamatují, když jsem se ještě producírovala v plenách. Takže je to opravdu celkem uzavřená komunita.
Kvůli práci jsem se musela přestěhovat z Prahy na vesnici, čistě proto, že bych v určitých dnech nezvládala dojíždět. Moje stěhování velmi zaskočilo pár lidí. Abych byla konkrétní, tak hlavně mého ex, který ještě doufá, že spolu někdy budeme spát. Včera dokonce vyhrožoval, že sem za mnou přijede, načež zapomněl, že má rozbité auto a ani ho nenapadlo si najít, co sem jede. Je opravdu vidět, že mu jde jen o ten sex a když jsou komplikace, tak se raději spokojí se svou pravačkou. I když to vypadá, že se sem časem stejně dokope, což přitáhne pozornost všech bab Kelišových ve vesnici. A bude se o tom šuškat při mrazivých večerech... no ale asi ne v hospodě, když ji chtějí prodat a nikdo to za tu cenu nechce.

Zpět k mé práci. Moje práce prozatím je pomoc s obnovou smluv na hroby na místním hřbitově. Kupodivu mi to není nepříjemné. Poslední dobou se velmi zajímám o pohřebnictví jako takové. Velmi mě fascinuje fakt, že některé země své mrtvé pohřbívají opravdu zvláštním způsobem. Kolumbária jsou ještě v pohodě, ale rozptyl do moře, vložení popela do válce mezi kořeny stromu a tak dále. Je to opravdu zajímavé. A nejspíš lehce morbidní, ale smrt k životu prostě patří.

Další novinky dodám později.

Vaše

lehce morbidní

Normal Girl